دوره جامع صادرات

آخرین ثبتنام سال 1400

صفر تا صد صادراتـ​

از اصول انتخاب و قیمت گذاری کالا تا اسناد و شرایط ترخیص کالا به همراه آموزش بازاریابی با موبایل

برای اطلاعات بیشتر از سرفصل ها مطالب رو به تقکیک توضیح می دهیم .

قسمت اصول و مبانی صادرات

درس اول اصول و مبانی آموزش صادرات
ما در قسمت اصول و مبانی صادرات در اولین قدم استعداد و فرصتهای شما را بررسی خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد که چطور با استفاده از تحلیل های استعداد و فرصت به یک نتیجه مشخص برسید و بتوانید کشور هدف و کالای مد نظر خود را انتخاب کنید.

درس دوم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بخش دوم از دوره جامع نخبگان صادرات ما به شما یاد خواهیم داد که چطور برنامه کسب و کار خود را طرحریزی بکنید. و چه طور با استفاده از این طرح ریزی و پلن صادراتی یک قدم به یک صادرات موفق نزدیک‌تر بشوید. پلان صادرات کالا یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک تجارت صادرات محور می باشد.
که بسیاری از شرکت ها با پرداخت هزینه های بسیار به شرکت های ثالث اقدام به طراحی این پلان صادراتی می کنند. شما با دیدن آموزش ما در قسمت برنامه کسب و کار خواهید توانست برای تجارت خود یک پلان صادراتی طراحی کنید.

درس سوم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بخش سوم ما به اصول و مبانی کلی بازاریابی خواهیم پرداخت. اصول و مبانی که به شما یاد خواهد داد چطور فرصت های موجود در بازار هدف خود را تحلیل کنید. و با استفاده از این تحلیل ها مکان مناسب برای ارائه کالای خود را در بازار هدف پیدا کنید.

درس چهارم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بخش چهارم از آموزش صادرات کالا ما مبحث اچ اس کد را آموزشمی دهیم . که بر اساس این آموزش شما با کتاب قوانین مقررات و صادرات کالا آشنا خواهید شد. و خواهید توانست با آموزش های ارائه شده در این قسمت تعرفه ۸ رقمی کالای خود را با تحلیل و دقت انتخاب کنید. اچ اس کد ، کد هایی هستند که در تجارت های بین المللی به جای توضیح و شرح کالا مورد استفاده قرار می‌گیرند تا تعریفی دقیق از کالا مابین کشورهای جهان ارائه شده باشد.
بحث کد تعرفه ها یکی از از مهم ترین بحث های یک تجارت بین المللی می باشد.
​​​​​​​
درس پنجم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بخش پنجم از قسمت اصول و مبانی صادرات کالا در دوره جامع نخبگان صادرات ما مبحث اینکوترمز را به شما آموزش خواهیم داد.
اینکوترمز یکی از اساسی ترین و پایه ای ترین مواردی است که شما باید در یک تجارت بین المللی آن را مد نظر بگیرید. اصطلاحاتی با حروف سه گانه است که تعریفی نسبتاً دقیق از میزان ریسک فروشنده و خریدار مسئولیتهای هزینه های حمل و نقل کالا و بیمه کالا را در یک تجارت بین المللی ارائه می‌دهند.
ما در مبحث اینکوترمز با ارائه آخرین آپدیت اینکوترمز یعنی اینکوترمز ۲۰۲۰ سعی کردیم شما را به نحو احسن برای صادرات کالا آماده کنیم. اگر شما تعریفی دقیق و درست داشته باشید و بتوانید یک ترمز بسیار مناسب از اصطلاحات اینکوترمز را برای تجارت خود انتخاب کنید مطمئناً ریسک تجارت بین المللی خود را بسیار بسیار کاهش خواهید داد.

درس ششم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت ششم از این بخش ما مبحث کارت بازرگانی و الزام وجود کارت بازرگانی و شرایطی که شما می توانید بدون داشتن کارت بازرگانی به فعالیت های صادراتی بپردازید را توضیح می دهیم. اینکه شما کارت بازرگانی را از کدام ارگان دریافت خواهید کرد و چه قوانین و شرایطی برای ارائه کارت بازرگانی در نظر گرفته می شود را توضیح میدهیم.

درس هفتم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت هفتم مبحث بسیار مهم پروفرما اینویس را عنوان ‌کرده و شرایط و نحوه صدور پروفرما اینویس را بررسی می‌کنیم. به عنوان یک سند تجاری الزاماتی را ایجاد می کند که اغلب صادرکنندگان از آن بی اطلاع هستند. به طور مثال اگر شما پروفرما اینویسی را برای مشتری خود صادر بکنید و مشتری شما شرایط مندرج در پروفرما اینویس را بپذیرد آن سند پروفرما برای شما و تجارت شما الزامات اجرایی در پی خواهد داشت. یعنی پروفرما اینویس صرفاً یک برگه بی ارزش نمی باشد و باید با شرایط قانونی آن آشنا باشید که ما به طور کامل در این دوره این سند مهم را بررسی کرده‌ایم

درس هشتم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت هشتم از قسمت اصول مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات ما مبحث اسناد صادرات کالا را بررسی کرده‌ایم. اسناد کالا اعم از اینویس یا همان فاکتور کالا ، لیست عدل بندی یا همان پکینگ لیست ، بارنامه کالا و سایر اسناد لازمه که برای صادرات کالا الزامی می باشد را بررسی کرده‌ایم. سایر اسناد هم می‌توانند مجوزهای غذایی ، مجوز های دارویی ، استاندارد اجباری و سایر مجوزهای مطروحه باشد.

درس نهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت نهم ما به صورت نمونه، یک قرارداد تجاری صادرات کالا را که به زبان انگلیسی می باشد را مطرح کرده ایم . به صورت بند به بند تمام مسائل عنوان شده در این قرارداد تجاری استاندارد را توضیح داده ایم. شما با استفاده از این توضیحات و شرایطی که در آموزش ذکر می شود می توانید یک قرارداد بی عیب و نقص ما بین خود و مشتری خود منعقد بکنید.
​​​​​​​
درس دهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت دهم روشهای پرداخت صادرات کالا را بررسی کرده‌ایم و اینکه شما به چه روش هایی می توانید به عنوان یک صادر کننده پول کالای خود را از مشتری خود دریافت کنید. روش های پرداخت حالات متفاوتی دارد که تمام حالات مورد استفاده در تجارت های جهانی در این دوره به شما ارائه می شود.
درس یازدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت یازدهم ما بحث مهم ارزش گمرکی کالا را بررسی کرده ایم و اینکه با چه راههایی می توانیم ارزش گمرکی کالاهای خود را به دست آورده و در تکمیل اظهارنامه صادراتی خود از آن استفاده کنید
درس دوازدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بحث دوازدهم ما مبحث بسته بندی را را ارائه کرده ایم . در مبحث دسته بندی انواع بسته بندی و اهمیت نوع بسته بندی را در یک تجارت بین المللی توضیح داده ایم .

درس سیزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بحث سیزدهم از قسمت اصول و مبانی صادرات در دوره جامع نخبگان صادرات ما بحث حمل و بیمه کالای صادراتی را بررسی می کنیم. حمل کالا در یک تجارت بین المللی یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین بخش های آن تجارت می باشد . قسمتی که مستقیماً بر روی قیمت تمام شده کالا در مقصد تاثیر گذاشته و می‌تواند ریسکهای مختلفی را متوجه فروشنده و خریدار نماید.
بیمه هم به عنوان قسمتی از تجارت بین المللی که می تواند ریسک های فروشنده و خریدار را کاهش داده و با اندکی تاثیر بر روی قیمت تمام شده از میزان خطر های تجارت بین المللی بکاهد مورد بررسی قرار گرفته است.

درس چهاردهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در بخش چهاردهم از آموزش صادرات در دوره جامع نخبگان صادرات گروه آموزش تجاری مستر ترخیص ما به شما رویه ترخیص کالای صادراتی را به صورت کامل توضیح می دهیم. یعنی برای صادرات یک کالا در گمرک از کدام قسمت مراحل اداری کار خود را شروع می شود و در کدام قسمت مراحل اداری کار شما به پایان می رسید را به صورت یک نمودار ارائه می دهیم. پس از آموزش شما در این قسمت شما خواهید توانست کالای خود را صادرات کنید و از داشتن یک تجارت بین‌المللی لذت ببرید
رویه ی ترخیص ارائه شده در این آموزش مطابق بر آخرین وضعیت گمرک در سال ۱۳۹۸ می باشد و مطمئناً در صورت ایجاد تغییر در این رویه ما به صورت یک آپدیت آموزشی آموزش جدید را به دانش پذیران امام ارائه خواهیم کرد.

درس پانزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
قسمت پانزدهم از این آموزش مربوط می شود به مدیریت ریسک. همان طور که متوجه هستید صادرات کالا به عنوان یک تجارت فرامرزی ریسک هایی را با خود به همراه دارد .شما باید بتوانید با شناخت این ریسک و مدیریت این ریسک ها از میزان تلفات احتمالی و زیان های احتمالی خود در تجارت بکاهید.

درس شانزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت شانزدهم ما به بررسی سایت بسیار بسیار پرمحتوای آی تی سی پرداختیم و آموزش می دهیم که چطور از آمار و اطلاعات ارائه شده در این وب سایت نهایت استفاده و بهره وری را ببرید.

درس های هفدهم و هجدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت های هفدهم و هجدهم وب سایت هایی معرفی می شود . اعم از وب سایت های مفید خارجی وب سایت های مفید داخلی و وب سایت های بی تو بی که شما با استفاده از این وب سایت ها می توانید تجارت خود را متحول کنید و به اطلاعات و آمارهای متفاوتی دسترسی داشته باشید .
سایت های بی تو بی به این دلیل در قسمت اصول و مبانی صادرات ارائه می‌شود که شما شناختی کلی نسبت به این وب سایت داشته باشید . و ما در آموزش نخبگان صادرات وب سایت های بی تو بی را خارج از قسمت بازاریابی بررسی کرده‌ایم تا خیال شما از این بابت راحت باشد که روشهای بازاریابی ما صرفاً آموزش های تئوری و گذرا نمی باشد .
و آموزش های بازاریابی ما که در قسمت دوم از دوره جامعه نخبگان صادرات به دانش پذیران ارائه می‌شود به صورت کامل و کلی شما را به یک متخصص بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ تبدیل می کند.

درس نوزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت نوزدهم بحث بسیار مهم بازگشت ارز حاصل از صادرات را مورد بررسی قرار دادیم و به شما یاد داده ایم که شما با چه روش هایی می توانید از ارز حاصل از صادرات خود را به کشور باز گردانید.
​​​​​​​
درس بیستم اصول و مبانی آموزش صادرات
در قسمت بیستم یعنی قسمت جمع بندی اما به صورت کلی تمام مطالب ارائه شده در این قسمت از آموزش و نخبگان صادرات را به طور مختصر جمع بندی کرده و به صورت کلی تری از رویه ترخیص از تمام مراحل صادرات کالا را به شما ارائه میدهیم تا بدانید که کار را از کجا باید شروع کنید و در کجا کار صادرات شما به پایان می رسد. مراحل عنوان شده در قسمت اصول و مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات در صورت لزوم با فایلهایی همراه هستند که می توانند کمک حال دانشپذیران باشند.
علاوه بر این فایلها ، در یک فایل مجزا به عنوان فایل های کمکی فایل هایی را به شما ارائه می‌دهیم که می‌توانند مورد استفاده شما قرار بگیرد تا تجارت موفق داشته باشید تمام مراحل یاد شده تنها بخش آموزش اصول و مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات می باشند.

جهت خرید این پکیج فوق العاده همین الان بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنین

ثبت نام فوری

مباحث استراتژیک و تئوری
√ بازاریابی چیه ؟
√ تفاوت بین تبلیغ ، بازاریابی و بازارسازی؟
√ رسانه و اهمیت
√ استراتژی آگاهی سازی
√ نیاز های بازاریابی آنلاین
√ محتوا و محتوا سازی
√ پیش نیاز های بازاریابی موبایلی
√ بررسی رقبا
√ ایده های تولید و ساخت محتوا
و…

برنامه ها و آموزش های عملی
√ معرفی فضاهای مجازی مختلف
√ معرفی ابزار های ساخت محتوا با تلفن همراه
√ آموزش و ساخت عملی محتوا با تلفن همراه
√ ساخت اکانت در فضاهای مختلف
√ نقشه جذب فالوور به صورت ارگانیک
√ آموزش مفهوم قیف فروش برای ساخت آن
√ ارائه ایده برای ساخت قیف فروش
√ دریافت اطلاعات مشتریان احتمالی
و…

فایل های کمکی
√ فرم بسیار مهم بررسی رقبا
√ فرم فرمول انتخاب موضوع برای ساخت محتوا
و
√ کتاب 269 صفحه ای دیجیتال مارکتینگ
جهت مطلعه بیشتر علاقه مندان

قسمت بازاریابی

ثبت نام و دریافت آنی فایل های دوره جامع صادرات

ثبت نام فوری

این آخرین ارائه فول پکیج آموزش صادرات ما در سال 1400 می باشد

به جای مبلغ 2.430.000 فقط و فقط

1.890.000

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش